Výškové práce pomocou horolezeckej a lanovej techniky

SME ODBORNÍCI NA VÝŠKOVÉ PRÁCE

Ak hľadáte profesionálov na konkrétny druh práce, ktorý ste nenašli v našej ponuke, neváhajte a kontaktujte nás. Sme odborníci v činnostiach, ktoré vyžadujú horolezeckú a lanovú techniku. Máme 8 ročné skúsenosti, vyškolený tím a spokojnosť našich zákazníkov považujeme za prvoradú. Preto sme otvorení spolupráci na rôznych výškových projektoch. V prípade záujmu vám radi vypracujeme cenovú ponuku podľa charakteru a rozsahu práce – presne na mieru. Obráťte sa na nás s akoukoľvek otázkou či pripomienkou.

Garancia záruky

Na všetky montážne a natieračské práce vám poskytujeme minimálne 2 ročnú záruku. Podľa rozsahu balíčka služieb, ktoré si objednáte, vám môžeme poskytnúť aj rozšírenú záruku na montážne alebo natieračské práce vo výškach.

Bezpečnosť pri práci

Sme si vedomí rizika pri práci vo výškach, a preto nič nenechávame na náhodu. Náš tím výškových pracovníkov je pravidelne školený a všetky pracovné činnosti vykonávame v súlade s príslušnými vyhláškami a predpismi BOZP.

Transparentnosť

S našimi zákazníkmi komunikujeme priamo a otvorene. Pred každou zákazkou tak budete informovaní o pracovnom postupe, a samozrejme, aj o výslednej cene za všetky dodané služby.

Poistenie

Spolupráca s nami znamená poistenie zodpovednosti za prípadné škody vzniknuté pri práci. Vďaka uzatvorenému poisteniu sme pri vzniku nečakaných udalostí schopní kryť škody až do výšky 100.000 €.

Prečo MM výškové práce?

Profesionalita

Profesionálne pracovné náradie, špičkové zariadenia a certifikovaní odborníci. Pri realizácií všetkých druhov výškových prác pracujeme na 100 %. Kvalitný výškarský materiál je preto nevyhnutnosťou nášho pracovného vybavenia. Nadšenie pre prácu a vybavenie od dodávateľov, ktorí patria k špičke na trhu. MM Výškové Práce, to je profesionálny prístup, spoľahlivosť a spokojní zákazníci.

Skúsenosti

Výškové práce sú pre nás koníčkom a zároveň vášňou. Od roku 2009 poskytujeme profesionálne služby, čo predstavuje niekoľko desiatok spokojných zákazníkov. Realizácia zákaziek na Slovensku aj v zahraničí, spĺňanie požiadaviek všetkých klientov, neustále zlepšovanie sa a certifikáty v obore hovoria za všetko – máme bohaté skúsenosti.

Spokojnosť

Čo môže potvrdiť spokojnosť našich zákazníkov viac, ako klienti, ktorí si naše služby objednávajú pravidelne. Odborné pracovné postupy, profesionálne vybavenie a viac ako 8 rokov skúsenosti. Spokojnosť zákazníka je najlepšou formou reklamy, ktorú si môžeme získať a robíme pre to všetko.

Ochota a snaha spolupracovať bola na mieste a môžem hodnotiť kvalitu vykonanej práce ako výbornú. Chlapci sa snažili a previedli bravúrny výkon ako v lezení, tak aj v umývaní. Odporúčam ako spoľahlivú firmu na výkon práce vo výškach.

Milan Jankovičsprávca administratívnej budovy AREA Centrum, Zvolen

Kvalitne odvedená práca, dobrá komunikácia so zástupcami firmy a čo je hlavné, dodržia slovo, keď niečo sľúbia.

Mgr. Ľubica Lachkáoddelenie štrukturálnych fondov UKF, Nitra

Oceňujem, veľmi rýchlu odozvu firmy na požiadavku prác. Seriózne plánovanie s ohľadom na stav počasia a kvalitne odvedená práca v krátkom termíne.

Ľuboslav Dinajdôchodca, Látky

Všetko prebehlo podľa očakávania, od úvodnej komunikácie, cez obhliadku, stanovenie termínu, až po samotnú realizáciu. Kvalite práce sa síce ukáže až po niekoľkých rokoch, ale prvý dojem je vynikajúci.

Juraj Brabecmajiteľ rekreačnej chatky v Modre

Veľmi dobrá spolupráca s firmou MM výškové práce, taktiež výborná kvalita vykonaných prác. Na čom sme sa dohodli, to aj platilo.

Robert Vidasprávca bytového domu, Zvolen

Veľmi milý kolektív, prácu spravili na 100 %, maximálna spokojnosť.

Andrea Sotoňákovásprávca bytového domu, Martin